+420 730 894 131

daně . outsourcing . konzultace

Česky | Deutsch

Reference

Jsme AGENTURA KaP - Jsme daňová a účetní kancelář

Jste na stránce: AGENTURA KaP Reference

Reference

SATIVE s.r.o. - frenšíza Vodafone

SATIVE s.r.o. - frenšíza Vodafone

Součástí strategie naší organizace je zajištění trvalého a udržitelného rozvoje. Abychom tohoto mohli docílit rozhodli jsme se spolupracovat se silnými a stabilními obchodními partnery.

Při našem výběru jsme vsadili na dva nejdůležitější partnery. Společnost Vodafon pod jejíž záštitou již několik let provozujeme prodejny v Mostě a Chomutově ve formě frenšíz.  A společnost AGENTURA KaP jako partnera poskytujícího nám účetní, daňové a poradenské služby.

Společnost AGENTURA KaP za nás svědomitě převzala veškeré kompetence spojené s účetnictvím, daňovým a ekonomickým poradenstvím, daňovými přiznáními, personalistikou a mzdami. Velmi pečlivě a precizně se stará o všechny zmíněné agendy, ale současně je nám vždy ochotným rádcem a velkým pomocníkem ulehčujícím nám tak velmi naše podnikání.

Samotné podnikání mne rozhodně naučilo, že společnost může být tak silná, jak silný je její nejslabší článek. Týká se to nejen našich zaměstnanců, ale též obchodních partnerů.

Vybírejte je tedy správně, velmi na tom záleží Váš další úspěch.

Evžen Svoboda - jednatel, SATIVE s.r.o.,  frenšíza Vodafone pro Most a Chomutov. 

Jakub Štýbr - dogshop.cz

"Změna mých podnikatelských aktivit a přechod na plátce DPH mě mobilizovaly a po letech se přiměl srovnat si ceny a nabídky služeb firem i soukromníků nabízejících vedení účetnictví. Teplická Agentura KaP mi vyšla již z internetu jednoznačně nejlépe a i osobní návštěva naplnila mé očekávání. Po více než roční spolupráci vše funguje tak, jak jsme se domluvili a účetnictví pro mě již není noční můrou."

Jakub Štýbr

www.dogshop.cz

Jakub Štýbr - dogshop.cz

"Se službami AGENTURY KaP jsem spokojený. Je to profesionální tým. Starají se kompletně o mou daňovou evidenci a DPH. Vše připraví tak, abych s tím neměl už žádnou práci. A když se objeví novinky v zákonech, rychle reagují a své klienty informují. Vyhovuje mi především komplexnost jejich služeb a příjemný lidský přístup."

Jakub Hejda, Clickmedia

www.clickmedia.cz

ELKOM - kompresory s. r. o.

"AGENTURA KaP nám již několik let vede komplexní účetní, mzdovou a personální agendu. V roce 2013 jsme byli nuceni změnit softwarové vybavení a AGENTURA KaP se velmi rychle zorientovala v novém systému a vedení účetnictví on-line nebyl a není pro tuto účetní kancelář žádný problém. AGENTURA KaP, vyřizuje i veškerou administrativní agendu, která je s naším účetnictvím spojena. Pomáhá nám také s komunikací s našimi zahraničními obchodními partnery. Společnost AGENTURA KaP můžeme vřele doporučit. Děkujeme za spolupráci."
Vratislav Klégr - jednatel společnosti 

http://www.elkomkompresory.cz

Ing. Zdeněk Urban

" AGENTURA KaP řeší účetně mé projekty již řadu let a jsem maximálně spokojen. Vždy se cítím jako zákazník s plným servisem ačkoliv mé obraty jako OSVČ nedosahují zdaleka závratných výšek. O to více oceňuji přístup, jelikož se věnuji současně několika zcela odlišným odvětvím, což klade vyšší nároky na orientaci v jednotlivých oblastech mé podnikatelské činnosti. AGENTURU KaP doporučuji všem, kteří se chtějí plně věnovat svému podnikání a nestarat se o neznámé obory, jakými je třeba účetnictví. "                                                                                                                                        Ing. Zdeněk Urban                                                                                                                                          http://www.bicycleheads.com