+420 730 894 131

daně . outsourcing . konzultace

Česky | Deutsch

Kariéra

Jsme AGENTURA KaP - Jsme daňová a účetní kancelář

Jste na stránce: AGENTURA KaP Kariéra

Kariéra

Práce v AGETURA KaP

Hledáme lidi kteří mají vztah k účetnictví, daním a administrativě a chtějí se v této oblasti dále vzdělávat a rozvíjet. Hledáme spolupracovníky, kteří jsou pracovití a odhodlaní. Práci nabízíme jak na HPP, DPČ a DoPP. 

Zájem máme i o studenty vysokých škol, kteří chtějí efektivně spojit studium s prací. Vítány jsou maminky s malými dětmi, kterým vyhovuje flexibilní pracovní doba nebo možnost pracovat jen některé dny v týdnu.

V naší kanceláři panuje přátelské prostředí a neformální atmosféra. Jsme pyšní na náš kolektiv. Aby bylo možno skloubit soukromé a pracovní aktivity máme zavedenu volnou pracovní dobu a možnost home office. Navíc jsme pet friendly a baby friendly.

U uchazečů nám záleží na jejich hodnotách, a na tom, jak zapadnou do týmu. Samozřejmě také zohledňujeme motivaci pro naši společnost, schopnost pracovat v kolektivu a pokoru.

Je vítán každý kdo chce být důležitou součástí týmu. Každý kdo ví, že problémy mají východisko a chyby se neskrývají, ale řeší. 

Pokud byste měli zájem pracovat u naší společnosti, zašlete nám svůj životopis na marketa.vales@agentura-kap.cz   Více informací Vám podá kolegyně Markéta Valeš, tel: 730 512 888