+420 730 894 131

daně . outsourcing . konzultace

Česky | Deutsch

Aktuality

Jsme AGENTURA KaP - Jsme daňová a účetní kancelář

Jste na stránce: AGENTURA KaP Aktuality

Aktuality

Vstup do EET k 1.3.2017 - možné řešení

EET Specialista,  Vladimír Jírovec, tel: +420 776 810 710  

Vážení klienti a obchodní přátelé,

v návaznosti na náš seminář konaný začátkem prosince minulého roku, jehož cílem bylo obeznámit naše klienty blíže s problematikou elektronické evidence tržeb - EET, jsme pro vás společně s jedním z našich klientů připravili cenově dostupné a jednoduché řešení pro EET.   

Přenosný - mobilní systém 

Celý systém se skládá ze čtyř komponentů - aplikace (software - výběr ze tří variant dle osobních potřeb), přenosná minitiskárny (výběr zatím ze dvou variant), platebního terminálu (pro platbu kartou) a tabletu či telefonu (pokud máte vlastní nebudete jej již muset dokupovat) - přesto jsou nyní nabízeny za velmi zajímavé výhodné ceny.  

Nebudete na to sami

S tímto řešením a všemi nabízenými komponenty je možné nepřekročit hranici 5.000,- Kč.  Osobní asistence a zaškolení jsou samozřejmostí, stejně jako pomoc v případě dalších nesnází.  Navíc je nyní aplikace k vyzkoušení zdarma.  

Nemusí Vás to stát nic

Částku 5.000,- Kč si fyzické osoby mohou odečíst od své daňové povinnosti, v některých případech tak vyjde pořízení komponentů Vás poplatníky zcela zdarma. Tuto možnost s Vámi samozřejmě ochotně zkonzultujeme.  

Udělejte nezávazný krok

Doporučujeme - nenechávejte starosti s EET až na úplně poslední chvíli a začněte se o možnosti potřebného hardware a software zajímat již nyní.     

V případě zájmu, bližších podrobností nebo zájem o nezávazné vyzkoušení systému EET kontaktujte Specialistu Vodafone, Vladimíra Jírovce, tel: + 420 776 810 710

V případě dotazů v daňových a účetních dopadech EET kontaktujte naši recepci Pavlínu Povovou, tel: +420 730 894 131