+420 730 894 131

daně . outsourcing . konzultace

Česky | Deutsch

Aktuality

Jsme AGENTURA KaP - Jsme daňová a účetní kancelář

Jste na stránce: AGENTURA KaP Aktuality

Aktuality

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ, konaný 26.1.2016 - Získávání dotací pro podnikání

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou možnosti zúčastnit se semináře na  téma 

Získávání dotací pro podnikání

Jak jistě víte Evropské strukturální a investiční fondy nabízí širokou paletu nejrůznějších grantů. Tyto granty jsou zcela jistě velmi zajímavé a významné právě pro nás menší organizace nebo drobné podnikatele. 

Většina z nás však nedisponuje vhodnými kapacitami, které by složitou problematiku získání dotace byli schopni samostatně zrealizovat. Většina z nás má také určité povědomí o existenci některých grantů, ale chybí nám přehled napříč jejich širokým spektrem a možnostmi.

Kdy... Abychom Vám usnadnili cestu a více otevřeli obzory této problematiky, rozhodli jsme se dne 26. 1. 2016 k tomuto tématu uspořádat bezplatný seminář.   

Cíle... Hlavním účelem semináře bude rámcové představení existujících dotačních programů, seznámení se s aspekty umožňujícími čerpání a také pomoc s určením pro Vás vhodného programu.   

Pro koho... Rádi bychom na semináři přivítali nejen ty, které tato problematika zajímá, ale i všechny, kteří o podobné podpoře pro své podnikání zatím neuvažovali.  Je možné, že díky informacím získaných na semináři zjistíte, jak vhodná by podpora v podobě grantu byla i pro Vaše podnikání. Současně se Vám tyto informace mohou hodit kdykoliv v budoucnu.    

Kde... Seminář se bude tradičně konat v našich školících prostorách v sídle naší společnosti: Masarykova 1208, Teplice  

Přihlášky... Prosíme všechny zájemce o seminář, aby se přihlásili prostřednictvím naší recepce: recepce@agentura-kap.cz, tel: +420 730 894 131  a to nejpozději do 15.1.2016 V této době Vás budeme také kontaktovat a upřesníme čas konání semináře.  

Opravdu velmi se na Vaši účast těšíme.